| Rossman powiększa asortyment żywności eko |
| poniedziałek, 07 lutego 2011 09:15 | |
Suszone owoce, ciasteczka i makarony z mąki z grubego przemiału, pasty do makaronów, czy brązowy cukier – to produkty ekologiczne, które znajdą się na półkach sklepów Rossman. Sieć potwierdza zapowiedzi zwiększenia asortymentu żywności ekologicznej.Żywność ekologiczna ma znaleźć się w około 100 sklepach sieci (w Polsce działa ich obecnie 500). Do tej pory w kategorii żywność BIO sieć oferowała wafle z mąki z grubego przemiału, rodzynki, orzechy a także dania dla maluchów.
Przedstawiciele Rossman zapowiadają nie tylko zwiększenie asortymentu żywności ekologicznej, ale także udostępnienie jej w większej ilości punktów. O planach sieci Rossman informowaliśmy już wcześniej: Żywność ekologiczna w sieciach Tesco i Rossmann Sieć oferuje przede wszystkim produkty ekologiczne marki EnerBio. Źródło: Portal Spożywczy
Cotygodniowa porcja BioInformacji do Twojej skrzynki e-mailowej - zapisz się na nasz newsletter (lewy dolny róg strony) |









Suszone owoce, ciasteczka i makarony z mąki z grubego przemiału, pasty do makaronów, czy brązowy cukier – to produkty ekologiczne, które znajdą się na półkach sklepów Rossman. Sieć potwierdza zapowiedzi zwiększenia asortymentu żywności ekologicznej.




