| Natura Food 2010 już w piatek |
| poniedziałek, 11 października 2010 09:42 | |
Warsztaty dla sprzedawców żywności ekologicznej, Konferencja „Nowe Trendy na rynku ekologicznym”, warsztaty przygotowywane przez Slow Food, prezentacje mistrzów kulinarnych, panele edukacyjne i wielu wystawców – to tylko nieliczne z atrakcji czekających na tych, którzy w najbliższy weekend odwiedzą łódzkie Targi Natura Food 2010.Impreza odbywać się będzie od piątku do soboty (15-17 października) w łódzkim Centrum Targowym Expo przy ul. Stefanowskiego 30 w Łodzi. Wejściówka na targi kosztuje 5 zł, a po wcześniejszej rejestracji za pośrednictwem Internetu 1 zł.
Redakcja Biokuriera szczególnie zaprasza na Konferencję „Nowe Trendy Na Rynku Ekologicznym”, która rozpoczyna się w piątek 15 października o 11:40.
Sprawdź program konferencji. Jeśli chcą być Państwo na bieżąco z aktualnościami i artykułami zamieszczanymi na http://biokurier.pl zapraszamy do skubskrypcji newslettera (po lewej stronie u dołu)!
Raz w tygodniu dostarczamy porcji świeżych informacji!
Nowe trendy na rynku ekologicznym ? to temat konferencji organizowanej przez redakcję Biokuriera w ramach najbliższej edycji (15-17 października) Targów Natura Food w Łodzi. Nasi prelegenci przybliżą słuchaczom tematy sprawiedliwego handlu, naturalnej kosmetyki, eko tekstyliów, ekoproduktów dla dzieci. Handlowcy będą mieli okazję dowiedzieć się jak włączyć się w ogólnopolskie kampanie dotyczące zdrowego odżywiania. |








Warsztaty dla sprzedawców żywności ekologicznej, Konferencja „Nowe Trendy na rynku ekologicznym”, warsztaty przygotowywane przez Slow Food, prezentacje mistrzów kulinarnych, panele edukacyjne i wielu wystawców – to tylko nieliczne z atrakcji czekających na tych, którzy w najbliższy weekend odwiedzą łódzkie Targi Natura Food 2010.





