| Przysiek. Ekologiczne dożynki 2011 |
| poniedziałek, 12 września 2011 11:44 | |||||||||||||||
|
W sobotę 10 września w Przysieku odbyły się Ogólnopolskie Dożynki Ekologiczne 2011. Uroczystość rozpoczęła Masza święta, odprawił ja ksiądz Zbigniew Gański, duszpasterz rolników Diecezji toruńskiej w budynku starej kuźni. Dożynkom tradycyjnie towarzyszył kiermasz rolnictwa ekologicznego, na którym rolnicy prezentowali i oferowali swe produkty.
W takcie uroczystości podsumowano również wojewódzki konkurs na najlepsze gospodarstwo ekologiczne. Wyniki przedstawimy wkrótce. Oto Dożynki Ekologiczne 2011 w obiektywie Biokuriera:
Chcesz być na bieżąco z BIO? Zapisz się na nasz newsletter (u dołu po lewej stronie) lub sprawdź nasze profile na portalach społecznościowych Facebook i Twitter! Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim! Polecamy kolejny eko przepis: Makaron z warzywami w sosie serowo-orzechowym |













